شرکت پارس اهداف پویا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ در زمینه ی تولید،طراحی،بهره برداری در مجموعه های مختلف تفریحی از جمله صفر تا ۱۰۰ پارک آبی در سطح کشور و نیز کارهای خارجی در کشورهای عراق،عمان،آذربایجان،افغانستان در سال های گذشته تولید و نصب و راه اندازی نموده است.

جهت مشاوره و سفارش و برآورد هزینه با ما در تماس باشید .

پارک آبی یک پارک تفریحی است که از ابزارهای سرگرم‌کننده و بازی‌های آبی مانند سرسره آبی، رودخانه تنبل، حمام تفریحی، استخرهای شنا، استخر موج، سونا و سرسره‌ های آبی و سقوط آزاد، رودخانه‌های آرام و یا سایر محیط‌ های دوش گرفتن، شنا کردن یا پیاده روی بدون کفش خلاقانه تشکیل شده‌است. در بعضی از پارک‌های آبی با ایجاد موج‌های مصنوعی امکان موج سواری را نیز مهیا کرده‌اند.

ورزش‌ها و تفریحات آبی یکی از مفرح‌ترین و مهیج‌ترین فعالیت‌هایی است که تاکنون شناخته شده، از این‌رو ساخت و توسعه پارک‌های آبی به‌سرعت رو به افزایش است. همچنین پارک های آبی کارکرد جذب گردشگر را نیز دارند و امروزه پارک های آبی به یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های توریستی مناطق مختلف تبدیل شده‌است.

پارک های آبی به‌صورت روباز و سرپوشیده ساخته می‌شوند، پارک های آبی روباز معمولا در مناطق گرمسیری ساخته می‌شوند تا بتوان در تعداد روزهای بیشتری از سال از آن ها استفاده کرد. اما پارک های آبی سرپوشیده در تمامی مناطق قابلیت ساخت دارند.

ساخت پارک آبی حتما باید توسط متخصصین امر انجام شود. آیتم‌های فراوان، لزوم جانمایی مناسب، تاسیسات برقی و مکانیکی پیچیده، لزوم فضاسازی زیبا و مهیج، از مهم‌ترین عواملی است که طراحی و ساخت یک پارک آبی را به مقوله‌ای کاملا تخصصی بدل کرده‌است. همچنین در ساخت یک دهکده آبی علاوه بر رعایت الزامات عمومی استخرهای شنا، باید به مساله ایمنی توجه ویژه‌تری شود.

نمونه طرح های تریدی پارک آبی و سرسره آبی